Система прикореневого поливу дерев

Система прикореневого поливу дерев

Окрім класичного зрошення дерев та рослин методом краплинного та мікрозрошення, існують також інші способи поливу.

Система прикореневого поливу дерев. Призначення такої системи – доставка вологи та повітря безпосередньо корінням дерев та кущів на велику глибину. Система кореневого поливу складається з перфорованого циліндра, або із плетеної корзини
rzws циліндрічної форми з багатьма отворами, через які вода та кисень потрапляють до коренів. Під’єднується до підземного трубопроводу, а в якості точки водовиливу використовується сопло типу “Bubbler”. Існує декілька модифікацій цього пристрою – з різною інтенсивністю подачі води та різною довжиною корпусу – від 25 до 90 см. Ніж більше дерево – тим більшої висоти необхідно вибрати корпус.

Система прикореневого поливу є у таких виробників, як Hunter – назва моделі “RZWS”, та у Rain Bird – під назвою “RWS”, але конструкція та принцип дії – однакові. Така система поливу є ефективним рішенням для дерев, що ростуть на ущільненому грунті або на густому газоні.При такому поливі коренева система дерева розвивається в глибину а не в ширину. Таким чином система кореневого поливу ефективна для міських об’єктів, тому що корені рослин не будуть вилазити на поверхню.
Система прикореневого поливу є хорошим доповненням до системи автоматичного зрошення вашого саду. З нею дерева будуть здоровими, краще рости та развиватись за рахунок постійного живлення коренів водою та киснем.

Зверху корпус RZWS закритий кришкою, что надає йому естетичний вигляд, а також захищає від вандалізму. Виглядає змонтована система прикореневого поливу дерев так:

rzws01