Послуги

Ландшафтний дизайн малого саду

Малий сад вимагає ретельного обмірковування і планування з цілю досягнення найбільшого ефекту в крихітному просторі. Ландшафтний дизайн маленьких міських ділянок має свої власні правила. Недолік простору не означає, чтоозелененіе та благоустрій вашої ділянки буде менш трудомістким. При ландшафтному проектуванні такого простору необхідно приділяти більше уваги деталям і не піддатися спокусі внести в його вигляд занадто багато різноманітності.

В основному більшість невеликих садів мають прямокутну форму обмежену прямими лініями, прямий межею ділянки, прямокутними клумбами, прямолінійними доріжками, сенамі дому та паркану. Із – за цього ділянку може здаватися тісним, не цікавим замкнутим в обмеженому просторі і …. маленьким.

Наша задача полягала в розробці ідеї ландшафтного дизайну для саду, які розширили б візуально простір, зробили б його більш цікавим і придатним для відпочинку.

Відчуття обмеженості простору в рівній мірі залежить від рослин, які будуть використані в озелененні так і від планування саду. Тому дуже виграшно виглядає використання кривих ліній при ландшафтному дизайні маленьких просторів. Додавання зігнутості до лінії посадки або декоративному покриттю додає елемент інтересу і надає сенс просторового рішення саду.

Контакти

Якщо ви хочете замовити автоматичний полив –

Телефонуйте нам!

+38 066 526 72 96

працюємо по всій Україні