Штучний туман

Bckg_watering_DESK

Система туманоутворення –  це інженерна споруда, призначена для зниження температури повітря на відкритих територіях шляхом випарного охолодження. При невисокій відносній вологості повітря, влітку, можливо досягнути зниження температури до 15 °С, тим самим трохи збільшити вологість повітря.

Принцип роботи: вода  під великим тиском – близько 70 бар, за допомогою спеціальних форсунок розбивається на мікро краплини, які поглинають тепло повітря, створюючи комфортні кліматичні умови на Вашій терасі. Крім цього, штучний туман позбавить Вас від летучіх комах.

DSC_3001

Системи зволоження високого тиску мають досвід ефективного застосування на терасах готелів, барів та ресторанів, у зонах релаксації. Також системи туманоутворення застосовуються для створення декораційних ефектів, наприклад в садах. Ще одна галузь застосування систем штучного туману – це промисловість, де є потреба пригнічувати пил, або де необхідно чітко підтримувати заданий рівень вологості та температури.

Системи туманоутворення давно знайшли собі застосування в європейських країнах та по-трохи з’являються в великих містах України. Ми використовуємо обладнання для систем зволоження від найкращих світових виробників, таких як Technocooling, MGF, Fogco, ща дає гарантовану якість на довгий термін.

Ми з радістю виконаємо проектування та монтаж системи туманоутворення в Ужгороді за високим рівнем якості. Звертайтесь до нас!

Контакти

Якщо ви хочете замовити автоматичний полив –

Телефонуйте нам!

+38 066 526 72 96

працюємо по всій Україні