Крапельний полив

Bckg_Drip_DESK

Крапельний полив

З кожним роком кількість запитів на тему «Крапельний полив» суттєво зростає. Адже крапельне зрошення – досить ефективний вид поливу, при відносно низькій ціні. Ми вирішили розібратися, з чого складається така система поливу, де і як її правильно застосовувати.
У системах крапельного поливу вода доставляється до рослини у вигляді краплі і безпосередньо до кореня. Це здійснюється за допомогою краплинної трубки, крапельної стрічки або системою спеціальних крапельниць. Крім цього, як і будь-яка система зрошення, система крапельного поливу складається з таких елементів: джерело води під тиском (насос або водопровід), система фільтрації, вузол внесення добрив, магістральний і підвідний трубопровід, система управління поливом і ліній крапельної трубки. Для з’єднання елементів системи між собою використовуються спеціальні фітинги для краплинного поливу.
Діапазон робочого тиску в такій системі становить 1,8-2,5 бар. Система крапельного поливу має підвищені вимоги до очищення води. Це потрібно враховувати на стадії проектування системи. Крапельна трубка і стрічка мають вбудовані емітери, з яких витікає вода. Емітери розташовані з певним кроком уздовж трубки. Найбільш поширені – 33см, 66см, 1м. Існують різні по витраті води емітери (1,8 л / год, 2 л / год та ін.). Ще один важливий параметр при виборі трубки для крапельного поливу – компенсація тиску. Компенсована крапельна трубка дає однаковий водовилив на кожному емітері, а також довжина максимально допустимого прямого відрізка крапельної трубки значно більше, ніж у трубки без компенсації тиску. Крапельниці діляться на дві категорії: з фіксованим витратою води і з регульованим, з компенсацією тиску і без.
Сфери застосування системи крапельного зрошення:
– Сільське господарство та садівництво;
– Вирощування саджанців, квітів;
– Зрошення теплиць;
– Ландшафтний дизайн;
– Полив газону.
Наша компанія надає повний спектр послуг і в системах крапельного поливу в м.Ужгород та у Закарпатській обл. Якщо ви хочете купити крапельний полив в Ужгороді, або отримати безкоштовну консультацію – телефонуйте і пишіть нам.