Автоматичний полив в теплиці

fogger-11

Автоматичний полив в теплиці

Всім відомо, що для росту рослин потрібне сонце і волога. Протягом вегетаційного періоду рослин в теплиці, потреба у волозі виходить на передній план. Це стосується як вологості грунту, так і вологості повітря.
На сьогоднішній день існує безліч способів і устаткування для підтримки сприятливого мікроклімату в парнику. Ми розповімо про систему автоматичного поливу в теплиці.

Така система складатиметься з системи крапельного поливу – для доставки води безпосередньо до коренів рослин, і системи зволоження повітря – шляхом поверхневого мікрозрошення. Основну роботу, а саме живлення рослин, виконуватиме система крапельного поливу в теплиці. Ця система складається з ліній крапельної трубки, що проходять прямо під рослинами. Однак не слід забувати і про вологість повітря. Тим більше, що не для всіх рослин досить прикореневого поливу. Тому доцільно систему крапельного поливу комбінувати з системою поверхневого мікрозрошення або «туманоутворення». За допомогою такої системи можна зволожувати повітря в теплиці, тим самим знижуючи температуру і виключаючи можливість перегріву рослин.

Іншими словами, ви зможете повністю контролювати мікроклімат у вашій теплиці, і, як результат – підвищити врожайність.
До всього перерахованого можна додати, що ваша теплиця стає універсальною. Її можна буде використовувати як для вирощування культур сільського господарства, так і для вирощування декоративних рослин, квітів, саджанців і т.п. Всі норми поливу ви зможете легко встановлювати за допомогою контролера, і вся ваша участь у процесі вирощування рослин зведеться до мінімуму.

Зараз у мережі є безліч статей, які розкажуть, як зібрати таку систему своїми руками. Але якщо ви хочете гарантовано отримати хороший результат – звертайтеся до нас!